İtalya Vize Reddi

Herhangi bir sebep ile İtalya’ya giriş yapmak için almak zorunda olduğunuz İtalya vize türleri için sizden istenilen şartları sağlamadığınızda veya toplamanız gereken evrakları toplamadığınızda İtalya vize reddi cevabı almanız çok muhtemeldir.

İtalya hükümeti, vize başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle Avrupa Birliği kriterlerine göre vize başvurusu yapmış olmalarını istemektedir. Eğer sizden istenilen kriterlere göre başvuru yapmamışsanız red cevabı alırsınız.

 

Vize başvuru evraklarınızı güncel listeye göre hazırlamadığınızda, evraklarda yer alması gereken bilgileri doğru bir şekilde doldurmadığınızda, güvenlik konularına karşı muhalefet ettiğiniz için sicilinizde kayıt varsa, pasaportunuz 10 yıldan eski ise, biometrik fotoğraflarınız yoksa, mali durumunuz harcamalarınızı karşılamaya yetecek kadar değilse, İtalya hükümeti tarafından yasaklı ilan edilen ülkelerden birine giriş çıkış yapmışsanız vize reddi alırsınız.

İtalya Vize Reddi

İtalya Vize Reddi

Avrupa Birliği kriterlerine göre vize başvurusu yapmak ve vize reddi almamak için yapmanız gereken profesyonel olarak vize danışmanlık hizmetleri veren bir firma ile çalışmak. Bu sayede her detayı profesyonel bir şekilde başvurunuz için kullanabilir ve vize reddi almadan vize alabilir, seyahat edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Acil Vize