İtalya gerek tarihi güzellikleri, gerek doğal güzellikleri, gerekse mimari açıdan yapısıyla yerli ve yabancı turistlerin seyahat rotasında olan bir ülkedir. Avrupa’da bulunan birçok ülke, yaşam standartları açısından merak edilmektedir. Bu yüzden sezonluk olarak İtalya turu düzenlenir. İtalya turu, farklı tur şirketleri tarafından kendi içerisindeki paketlerle değişmektedir.

İtalya Turu

İtalya Turu ETS

İtalya turu için ETS Tur şirketini tercih edenler, unutulmaz anlar yaşarken farklı kültürleri de keşfedebilir. İtalya tur içerisinde Roma, Floransa, Venedik, Napoli, Milano, Malta ve İtalya’nın birçok şehrine tur düzenlenir. Her şey dâhil paketleri tercih edildiği zaman yemek, otel, İtalya’daki müzeler ya da farklı rotalarda ki birçok ücret tur şirketine aittir. Ancak her şey dâhil paketlerinden ziyade belirli ücretlerin tur şirketine ait olduğu turlar tercih edilirse, farklı noktalar için ödeme sizin tarafınızdan gerçekleşir.

İtalya Turu Tavsiye

İtalya turu için öncesinde tur şirketleri ile deneyim yaşayan kişilerin tavsiyeleri bulunur. Bu tavsiyeler içerisinde ağırlıklı olarak İtalya turu için her şey dâhil paketlerinin seçilmesi önerilir. Her şey dâhil paketleri, maddi açıdan kişiyi zorlamaz. Muhteşem bir İtalya serüveni için ekstra bir ücret ödemeden, her şeyin tur şirketine ait olduğu bir gezi sizin adınıza ideal olacaktır.

İtalya Turu Ne Kadara Mal Olur?

İtalya’da belirli bölgelerde yaşam ucuzken, belirli bölgelerde oldukça pahalıdır. Bu yüzden İtalya turu ile seyahat gerçekleştirmek istediğiniz takdirde birçok bölgeye seyahat yapılır. Yani İtalya’ya tek başınıza gitmek istediğiniz takdirde 80 Türk lirası bir gün için yeterli ücrettir. Konaklamanız için bir otel tercih edeceğiniz zaman İtalya’da yanınızda bulundurmanız gereken bir günlük ücret 1,200 Türk lirası yeterlidir. Eşinizle ya da yakın bir arkadaşınızla 2 kişi olarak İtalya turu tercih ettiğiniz takdirde ise buradaki ücret bir gün için 2,300 Türk lirası olur. Bu yüzden İtalya turları avantajlıdır. İçeriğinde birçok faaliyetin bulduğu İtalya turları tercih edilirse, maddi açıdan sizi zorlamayacak mükemmel bir seyahat gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
Acil Vize