Konsolosluk resmi sitesi değildir.  İtalya Konsolosluğu Resmi Web Sitesi:www.consistanbul.esteri.it’dir.İçeriklerin doğruluğu garanti edilmemektedir. İçerikler bilgilendirme amaçlıdır.

 

İtalya Aile Ziyareti Vizesi İşlemleri

İtalya’da yaşayan ailenizi veya akrabanızı ziyaret etmek istediğinizde almanız gereken İtalya aile vizesi için İtalya hükümeti tarafından belirlenmiş olan kriterleri ve şartları sağlamanız gerekiyor. İtalya aile ziyareti vizesi alabilmek için vize için gerekli olan evrakları toplamak, evrakların istenilen kriterlere göre düzenlenmesini sağlamak için dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunuyor.

 

İtalya aile ziyareti vize işlemleri konusunda profesyonel olarak danışmanlık hizmeti alarak vize sürecini ve vize işlemlerini daha kısa süre de daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti aldığınızda Avrupa Birliği kriterlerine göre vize işlemlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayarak vize başvurunuzu kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

İtalya Aile Ziyareti Vizesi İşlemleri
İtalya Aile Ziyareti Vizesi İşlemleri

Aile ziyareti vizesi almak için sahip olmanız gereken şartlar, toplamanız gereken evraklar, vize işlemleri sürecinde karşılaşacağınız zorluklar gibi konulara sizlere profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz danışmanlık firması olarak tüm İtalya vize türlerinde sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. İtalya’da yaşayan ailenizi ziyaret etmek istediğinizde almanız gereken İtalya aile vizesi işlemleri için bizimle iletişime geçebilir ve 7/24 hizmet alabilirsiniz

Bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Site içerisindeki yazılı ve görsel materyaller doğru olmayabilir. Bilgilerden doğabilecek yanlışlıklardan sahibi sorumlu tutulamaz. Güncel olmayan bilgiler rastlandığı takdirde Gaziantep Vize sitesine bildirmeniz rica olunur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.